Wystawa Deweloperów w Starym Browarze

W piątek, 18 marca, w Starym Browarze, rozpocznie się I edycja Wystawy Deweloperów, organizowana przez poznańską agencję DS Media, przy współpracy organizacyjnej Biura ofert Deweloperskich Salon-Mieszkaniowy.pl.W Wystawie biorą udział wiodący deweloperzy, prezentujący najnowsze inwestycje w Poznaniu i okolicach.
W Wystawie wezmą udział: Echo Investment, GGW Development, Kudla, Mak Dom, Nickel Development, URBANO Inwestycje, Partner Nieruchomości, PGB Dom, Trust, Villa. Wystawa znajduje się w Starym Browarze przy wejściu z Dziedzińca do Pasażu i potrwa do końca marca.

Jak informuje Katarzyna Labudda z agencji DS Media: Głównym założeniem projektu Wystawa Deweloperów jest stworzenie przestrzeni do obiektywnego prezentowania aktualnych inwestycji budownictwa mieszkaniowego szerokiej grupie odbiorców. Ta szczególna forma daje potencjalnym klientom możliwość realnego porównania walorów inwestycji, takich jak lokalizacja, rodzaj budynku, powierzchnia mieszkania itp. Usytuowanie projektu w galerii handlowej, w odróżnieniu od targów mieszkań, pozwala na swobodne zapoznanie się z ofertą, przy okazji zakupów lub spotkań biznesowych.

Agencja DS Media organizuje działania promocyjne w galeriach handlowych m.in. w Poznaniu, Łodzi i Warszawie. Realizuje autorskie pomysły, w oparciu o możliwości, jakie daje przestrzeń w takich obiektach. Celem Agencji jest umożliwienie reklamodawcom dotarcie z ofertą do szerokiej grupy klientów, w sposób atrakcyjny dla wszystkich stron, a zwłaszcza dla odwiedzających galerię. Wystawa Deweloperów jest tego najlepszym przykładem.

Współpracy organizacyjnej podjęło się Biuro Ofert Deweloperskich Salon-Mieszkaniowy.pl innowacyjne miejsce, stworzone dla klientów poszukujących nowych mieszkań a dla dewloperów będące dodatkowym kanałem skutecznej sprzedaży.

OtwarcieWwystawy zaplanowano na godziny od 8:30 do 9:00 w Pasażu przy wejściu z Dziedzińca.

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...