Wrzesień z CK Zamek

We wrześniu zapraszamy do Zamku! Przygotowaliśmy dla Was bogaty program wydarzeń, więc będzie z czego wybierać 🙂

Rozpoczynamy nowy sezon w pracowniach artystycznych. Przez cały miesiąc będą się odbywały zapisy i przesłuchania do poszczególnych pracowni.

W połowie września otworzymy wystawę Wkraczając w nowy wymiar. Twórczość Sophie-Taeuber-Arp, prezentującą twórczość tej wyjątkowej artystki. Ekspozycji będzie towarzyszył bogaty program edukacyjny.

Zapraszamy też na spotkanie z Jarosławem Modzelewskim i Markiem Sobczykiem. W przestrzeniach Zamku w dniach 10-15.09. artyści będą wspólnie tworzyli pracę na papierze w ramach przygotowań do wystawy w Museum Jerke w Niemczech, a 11.09. spotkają się z publicznością.

Nie zabraknie też wydarzeń filmowych, m.in. jesiennej odsłony „Obrazów wrażliwych”, pokazów specjalnych, jak i filmowych poranków dla dzieci. Lubiane przez dzieci i rodziców poranki filmowe od września będą odbywały się również w soboty. „Obrazy Wrażliwe” rozpoczniemy pokazem filmu „Dumni i wściekli”, reż. Matthew Warchus, a pokaz filmu odbędzię się z audiodeskrypcją i napisami dla osób niesłyszących

Dodatkową atrakcją tego miesiąca będzie wydarzenie Science Non-Fiction, podczas którego emitowany będzie film F. Wooltinga, w reżyserii T. Pallotta „Nowy, lepszy człowiek”.

Wrzesień zakończymy trzecim przesłuchaniem koncertowym Gramy u Siebie. Na zamkowej scenie zagrają: The Black Bones / NaliaH / Drope / Roxana Tutaj & Good Omen.

Zamkowe wydarzenia odbywają się w j. polskim, ale jesteśmy otwarci dla wszystkich. Przyjdźcie i poznajcie nas 🙂

Formuła większości warsztatów dla młodszych dzieci umożliwia wzięcie w nich udziału również osobom nieposługującym się językiem polskim.

Skontaktujcie się z nami, jeśli chcecie dowiedzieć się więcej: informacja@ckzamek.pl.

x

Zobasz także

Muzyka Na Piętrze

Oto playlista z artystkami i artystami, którzy zagrają w ramach cyklu w Scenie na Piętrze: ...