Walne Zebranie PTAAAK-a

POLSKIE TOWARZYSTWO ARTYSTóW, AUTORóW,ANIMATORóW KULTURY (PTAAAK) informuje iż zwołuje Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze w poniedziałek 31 marca o godz.18.00 w pierwszym terminie lub o godz.18.30 w drugim terminie w w lokalu bistro Tulipan pl.Wielkopolski 2a.
Porządek Obrad Walnego Zebrania PTAAAKa
1/Otwarcie Obrad 2/Wybór Przewodniczącego i Sekretarza Zebrania, 3/Wybór Komisji Mandatowo-Skrutacyjnej 4/Sprawozdanie Komisji Rewizyjnej 5/Sprawozdanie ustępującego Zarządu 6/Dyskusja 7/Wybór nowego Zarządu i Sadu Koleżeńskiego 8/Ukonstytuowanie się nowego Zarządu 9/Wyznaczenie nowego terminu Walnego Zebrania 10/Zakończenie obrad Liczę na Waszą obecność bowiem od Was w dużej mierze zależeć będzie dalsza działalność NASZEGO STOWARZYSZENIA,które pełną nazwę ma POLSKIE TOWARZYSTWO ARTYSTóW,AUTORóW,ANIMATORóW KULTURY.
Z poZDROWIEniami, Krzysztof Wodniczak prezes PTAAAKa

x

Zobasz także

15. MFF WATCH DOCS

Od 20 do 25 października we Wrocławiu odbywać się będzie się 6. American Film Festival. ...