Trzydniowe Juwenalia

W czwartek 23 maja 2019 r., w związku z trzydniowym Festiwalem Kultury Studenckiej i Akademickiej Juwenalia, w godzinach od 6:00 do 20:00 zamknięta dla ruchu i parkowania pojazdów będzie ul. Wieniawskiego od ul. Św. Marcin do ul. Fredry – informuje ZDM.

Ponadto również w czwartek od godziny 17:00 do 19:00 trzeba liczyć się z ograniczeniami ruchu. Odbędzie się Pochód Juwenaliowy, który prowadzić będzie ulicami: Wieniawskiego, Św. Marcin, Kościuszki, Półwiejską, Górna Wilda, Dolna Wilda, o. Żelazka, Droga Dębińska na teren festiwalu w Parku Jana Pawła II. Pochód studentów i ruch na skrzyżowaniach na jego trasie zabezpieczany będzie przez policję – dodaje ZDM.

Jak już wcześniej zapowiadaliśmy juwenaliowy pochód rozpocznie się w czwartek o 18.00. Studencka impreza odbywać się będzie na terenie Parku im. Jana Pawła II przy Dolnej Wildzie. Pierwszego dnia na scenie zaprezentują się m.in. Paluch, Brodacze Live Act oraz DJ Loonatic. W piątek wśród artystów są Bovska, Smolik i Kev Fox oraz Clock Machine. Natomiast w sobotę gwiazdą wieczoru będą Beata i Bajm, a poza nimi – Vogule Poland czy Arczi.

x

Zobasz także

Scena Robocza po Olimpii

Rozpoczęły się prace remontowe w nieruchomości po dawnym kinie „Olimpia” przy ulicy Grunwaldzkiej 22. Mieści ...