Teatralnego „Smacznego”

Teatr ?Strefa Ciszy? to miejsce, który mieści się w baraku nr 1 na ul. Grunwaldzkiej 55 (tel. 61 867 17 85) w Poznaniu. W dniach 24, 25 i 26 lutego 2012, o różnych godzinach wystawiać będzie swój spektakl pt. ?Smacznego?. Spektakl ten to uniwersalna opowieść widziana z perspektywy restauracyjnego stołu.

?SMACZNEGO!? dotyka problemu ludzkich postaw w świecie zdominowanym przez coś co moglibyśmy w przenośni nazwać zbiorowym żywieniem. Jest to metaforyczna historia groteskowych postaci pragnących za wszelką cenę sprostać życiowym rolom w obliczu narastającego absurdu. Z tego obrazu wyłania się pytanie o konsekwencje pomieszania światów, znaczeń i postaw. Nasze rozchwiane poczucie bezpieczeństwa i wątpliwości dotyczące nowych sensów, pchają nas ku poszukiwaniom właściwego porządku. Jeśli jednak nie możemy zmienić istniejącego świata, to przynajmniej powinniśmy go lepiej zrozumieć.

Terminy:
Piątek, 24 lutego 2012, o godz. 20.00;
Sobota, 25 lutego 2012, o godz. 20.00;-
Niedziela, 26 lutego 2012, o godz. 18.00.

Informacje:
Reżyseria: Adam Ziajski
Scenariusz: praca zespołowa
Scenografia: Adam Wojda i Piotr Kamiński
Muzyka: SOSEN
Kostiumy: konsultacja MIXER
Występują: Dominika Olszowy, Alicja Piotrowska, Grzegorz Ciemnoczołowski i Adam Wojda
Obsługa techniczna: Piotr Kamiński
Produkcja: Stowarzyszenie ?Teatr Strefa Ciszy”, Festiwal Teatralny MASKI

Bilety:
25 zł (studenckie – 20 zł) do nabycia w CIM-ie na ul. Ratajczaka 44. Można je też zarezerwować pisząc na adres: teatr@strefaciszy.com.pl (ważność rezerwacji po uprzedniej wpłacie na konto). Można też do teatru zadzwonić. Ilość miejsc jest ściśle ograniczona.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...