Teatr Muzyczny na placu Wolności

Już w najbliższa niedzielę, 5 czerwca o godzinie 19.00, wszyscy miłośnicy operetki i musicalu będą mogli wybrać się do centrum Poznania na koncert pt. ? Usta Milczą , dusza śpiewa?. Będzie to uroczysta inauguracja letniego sezonu artystycznego. Wezmą w nim udział soliści, chór, balet oraz orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu. Wstęp wolny, bo jest to tzw. koncert otwarty.

Koncert poprowadzi dyrektor naczelny i artystyczny Teatru Muzycznego w Poznaniu ? Daniel Kustosik. Natomiast kierownictwo muzyczne obejmie Przemysław Neumann. W repertuarze koncertu znajdą się największe przeboje operetkowe i musicalowe, a wśród wykonawców, jak już wiemy, wystąpią soliści i solistki w znanych przebojach operetkowych i musicalowych oraz balet, chór i orkiestra Teatru Muzycznego w Poznaniu.

I tu UWAGA: Zaprezentuje się również laureat I miejsca II Europejskiego Festiwalu Duetów Operetkowych i Musicalowych FACE TO FACE Poznań 2011.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...