Taniec z piosenkami

W Scenie na Piętrze, która mieści się w Poznaniu na ul. Masztalerskiej 8, w poniedziałek, 16 stycznia 2012, o godz.19.00 warszawska grupa artystyczna ?Bagatela 15? zaprezentuje swój karnawałowy program pt. ?Roztańczone piosenki?. Jest to odpowiedź na ogromną popularność i renesans, jaki obecnie przeżywa w naszym kraju taniec.
Artyści z grupy ?Bagatela 15?, czyli Ewa Makomaska, Wojciech Machnicki i Zbigniew Rymarz postanowili wykorzystać taniec jako motyw przewodni spektaklu i udowodnić, że ?taniec służy nie tylko do tańca?, ale jest doskonałą formą dialogu między kobietą i mężczyzną, tematem dla poetów i kompozytorów. Tańcem można wyrazić wszelkiego rodzaju emocje, ale też o samym tańcu można opowiedzieć z humorem, pasją, z nostalgią, charakterystycznie i z powagą .Przypomniane zostaną trochę już zapomniane tańce: schimi, lambeth walk, swing, a artyści zabiorą widzów w sentymentalną podróż tanecznym krokiem.


na zdj.Ewa Makomaska

Ewa Makomaska, Wojciech Machnicki i Zbigniew Rymarz, wszyscy uhonorowani ZŁOTYMI LIŚĆMI RETRO w Ogólnopolskim Festiwalu im. Mieczysława Fogga od kilku lat zajmują się piosenką retro i z powodzeniem udowadniają jak ogromny ładunek emocjonalny i potencjał interpretacyjny tkwi w starych szlagierach.

Bilety:

50 i 70 zł w zależności od miejsca.
Do kupienia w kasie (pn, śr, czw 16:00-19:00, wt, pt 10:00 – 13:00 oraz na godzinę przed imprezą).

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...