Szczera architektura

szczerości O mój Współczesnej Architekturze Wykład Jarosława Trybusia opowiada zatytułowany „Szczerość”. Odbędzie sie w Arsenale bd 25 Października 2010, o godz. 18.00. WSTĘP Wolny.

Szczerość, JAKO kategoria wartościowania Dzieła architektonicznego, została przywró nowoczesności progu ConA u. SA budynki szczere, otwarcie informujące o konstrukcji, dzieki ktorej Stoja, o materiale, z którego je wykonano, wreszcie o przeznaczeniu DLA jakiego powstały. SA Też jednak i takie Dzieła architektury, kłamią ktore. Gdzie przebiega granica Prawdy i fałszu, i CZY kategorii potrzebujemy naprawde Tych?

Bedzie Wykład SIĘ odbywać w ramach cyklu: Architektoniczności. JEST do 8 wydanie architektury i autorski cykl wykładów Jarosława Trybusia, stanowi swego rodzaju ktorý „spacer” po słowach kryjących najważniejszych i SIĘ ZA nimi pojęciach definiujących i opisujących Współczesna architekturę, w kontekście historycznym i kulturowym analizowanych. Tego Formuła cyklu żartem w stronę publiczności ukłonem, która przychodzi OD kilku lat juz Nie „Arsenału” Spotkania z bd architektura, odkrywaną i ukazywaną przez Trybusia.

cyklu Koordynatorka:
Bogna Błażewicz
bogna@arsenal.art.pl
061 8529502

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...