Sylwester Miejski 2018/2019

Wzorem ubiegłych lat w sylwestrową noc poznański plac Wolności zamieni się w wielki parkiet, na którym poznaniacy będą tańczyć do najgorętszych przebojów aż do białego rana. Sylwestrowe hasło to: „Hit za hitem!”. Wystąpią DJ-e, wokaliści, muzycy, tancerze…
Za muzykę odpowiadać będzie aż pięciu DJ-ów, którzy zabiorą imprezowiczów w muzyczną podróż po największych hitach z Polski i zagranicy. Towarzyszyć im będzie duet wokalny, który zaprosi wszystkich do wspólnej zabawy, a także utalentowani tancerze i muzycy, którzy uświetnią sylwestrowe widowisko.

Imponująca ma być również oprawa wydarzenia. Estrada Poznańska przyznaje, że impreza odbędzie się w scenografii, jakiej Poznań jeszcze nie widział…

Chwilę po życzeniach prezydenta Poznania Jacka Jaśkowiaka, nie rozpocznie się tradycyjny pokaz fajerwerków.

Tegoroczny Sylwester Miejski nie zakończy się pokazem fajerwerków, zamiast tego mieszkańcy będą mogli podziwiać niezwykłe widowisko mappingowe na fasadach kamienic.

Sylwester Miejski w Poznaniu jak co roku odbędzie się na Placu Wolności, tym razem jednak bez pokazu fajerwerków, ale za to z dwoma scenami. Zapowiada się impreza w stylu retro i futuro.

Co w tym roku czeka na mieszkańców miasta? Dwie sceny muzyczne – Retro na tle Arkadii oraz Futuro na tle Fontanny wolności. Na jednej wystąpią zespoły sprzed lat, na drugiej zaś młodzi wokaliści. Ponadto zaplanowano także strefę smaku, gdzie będzie można usiąść, porozmawiać i coś zjeść.


31 grudnia w godz. 22-2
Plac Wolności
Wstęp jest bezpłatny
x

Zobasz także

Muzyka Na Piętrze

Oto playlista z artystkami i artystami, którzy zagrają w ramach cyklu w Scenie na Piętrze: ...