ROJBER w Dublinerze

W środę, 21 września 2011, o godz. 19.30 w klubie Dubliner mieszczącym się z poznańskim Zamku na ul. Św. Marcin 80/82 (aczkolwiek wejście znajduje się od al. Niepodległości, niemniej jednak tel, 61 851 01 69) odbędzie się pierwsza edycja imprezy kabaretowej o przewrotnej nazwie ROJBBER. Wystąpią na niej młode poznańskie kabarety pokazując część swoich programów.

Po występie kabaretów przyjdzie czas na improwizacje kabaretowe z ich udziałem. W końcu improwizacje te stały się w ostatnim czasie bardzo popularną formą twórczości kabaretowej. Oczywiście istnieje wcześniej przygotowany ogólny scenariusz natomiast miejsce rozgrywania akcji jak i postacie w wymyśla publiczność.

Choć będzie to pierwsza edycja Rojbra to jednak kabarety które biorą udział w tym wydarzeniu są już zaznajomione ze sceną a każdy może pochwalić się sukcesami na różnych ogólnopolskich przeglądach kabaretowych. Gwarantuje to wysoki poziom artystyczny tego wydarzenia, które zapowiada się, oczywiście, na cykliczną i odbywać się będzie raz w miesiącu.

Bilety:
8 zł, a będzie można nabyć w klubie w dniu imprezy.

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...