Reaktywacja działan PTAAAK-a

Po przerwie spowodowanej sprawami organizacyjnymi (wybór nowych władz itp) w Polskim Towarzystwie Artystów,Autorów,Animatorów Kultury PTAAAK powracamy do naszych tradycyjnych artystycznych srodowych spotkań. Najbliższe już w środę 7 maja o godz.18.00 w bistro Tulipan Pl.Wielkopolski 2a.
2 maja w Radio Merkury w studio im.Krzysztofa Komedy Trzcińskiego odbył się KONCERT MUZYKóW ULICZNYCH POZNANIA przygotowany przez red.Sławka Bajewa.Wystapiło pięciu muzyków,z którymi PTAAAK już wielokrotnie współpracował.Możemy powiedzieć cytując S.Bajewa,że PTAAAK należy do tych nielicznych organizacji,które wspierają tych muzyków na wielu polach ich działalności. Ci z naszych stałych bywalców środowych spotkań,którzy nie mieli możliwości wysłuchać na antenie Radia Merkury transmisji na żywo tych muzyków zapraszamy w środę do Tulipana,aby wysłuchali Włodka Grycana,Mariana Kaspera,Marka Kańskiego,Tadeusza Mandat Lisa. Zapraszam.
Krzysztof Wodniczak producent muzyczny

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...