Przegląd fotograficzny „sFORMATOWANA KARTA”

W sobotę, 3 grudnia 2011, o godz. 18.00 w Klubie Fotograficznym FORMATY w Poznaniu na ul. Kościuszki 103, odbędzie się trzecia edycja przeglądu, który jest wspaniałą okazją do skonsultowania swoich zdjęć z profesjonalną kadrą szkoleniową i zawodowymi fotografami. Aby wziąć udział w przeglądzie obowiązkowe jest jednak wypełnienie formularza zgłoszeniowego do jutrzejszego czwartku 1 grudnia 2011.

Fotografowie gotowi są zaoferować swoją wiedzę, doświadczenie i wskazać zainteresowanym dalsze kierunki rozwoju udzielając cennych porad. Przegląd jest to także możliwość pokazania swojej twórczości oraz zobaczenia co robią inni, a co najważniejsze można spotkać się w gronie pasjonatów fotografii. sFORMATOWANA KARTA to alternatywa dla internetowych forów, gdzie nie zawsze można spotkać się z konstruktywnymi i profesjonalnymi opiniami.

Zainteresowani zabierają z sobą 10 wyselekcjonowanych przez siebie fotografii w formie cyfrowej lub drukowanej i będą je na Przeglądzie prezentować.

Uwaga:
W trakcie spotkania w drodze wspólnego głosowania zostanie przeprowadzony konkurs na najciekawszą prezentację. Wybrane dwie osoby uhonorowane zostaną nagrodami ufundowanymi przez SIGMA PRO CENTRUM ( akcesoria fotograficzne) oraz sieć kawiarni CAFE CLUB (dwuosobowy bon na ciacha i kawę … lub coś innego)

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...