Photo Day 2010

28 sierpnia CTK ?TRAKT? zaprasza wraz z portalem MMPOZNAŃ na kolejny Photo Day. Odbędzie się on na Trakcie Królewsko-Cesarskim! To doskonała okazja do sfotografowania przestrzeni dawnej Dzielnicy Zamkowej, która w tym roku obchodzi jubileusz 100 lat.

Photo Day, to wydarzenie dla amatorów fotografii, organizowane cyklicznie przez portal MMPOZNAN.PL. Tym razem, we współpracy z Centrum Turystyki Kulturowej „TRAKT”, impreza odbędzie się na terenie Dzielnicy Zamkowej w Poznaniu.

28 sierpnia wszyscy amatorzy fotografii mogąprzyjąś na Trakt Królewsko – Cesarski. Podczas spaceru, połączone zostanie typowe zwiedzanie, z możliwością fotografowania, dlatego też będzie można obejrzeć miejsca mniej dostępne i za to ciekawsze dla fotografów. Szczególnie mogą się czuć zaproszeni studenci z Poznania – Photo Day będzie okazją zrobienia zdjęć do konkursu fotograficznego ? ?Dzielnica Zamkowa – 100 wizerunków na 100 lat?, w którym łączna pula nagród wynosi 9000 zł.!. Ponadto każdy będzie mógł umieścić zrobione przez siebie zdjęcie w serwisie MMPOZNAŃ.PL.

Miejsce spotkania: 28 sierpnia o godz. 11.00 przy ławeczce Pierwszego Rektora Uniwersytetu, Heliodora Święcickiego

Oprowadzać po Trakcie będzie przewodnik miejski: Renata Kunza.

Photo Day to wspólne spotkanie MM Poznań i wszystkich osób, które kochają fotografię. Jednego dnia, w dużej grupie, uzbrojeni w aparaty zrobione zostaną zdjęcia w najciekawszych zakątkach naszego miasta. Efekt tej pracy będzie wielką kroniką fotograficzną i unikalnym dokumentem pokazującym dane miejsca i czas z różnych perspektyw, punktów widzenia i z wykorzystaniem różnych technik i stylów fotograficznych.

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...