Nowa Muza o reklamie społecznej

Kino Muza nabiera nowego blasku i ostatecznie 3 września wznawia działalność! W weekend otwarcia, czyli do 5 września, przeprowadzana będzie specjalna promocja: co piąty widz, który wybierze się do Muzy, otrzyma zaproszenie na wybrany seans we wrześniu.

W następny poniedziałek, 6 września 2010, godz. 18.00, odbędzie się w kinie pierwszy w Poznaniu Przegląd Reklamy Społecznej, podczas którego nastąpi prezentacja najlepszych polskich oraz zagranicznych reklam społecznych, ukazujących działania organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów, prowadzących kampanie społeczne. Impreza to próba przedstawienia i usystematyzowania kwestii reklamy społecznej – zjawiska, które pojawiło się w naszym kraju stosunkowo niedawno, dając możliwość dotarcia z niezwykle istotnym przekazem do szerokiego kręgu odbiorców.

Pokaz, przygotowany przez organizatorów, jest niepowtarzalną okazją (tylko jeden seans w Poznaniu!) do zapoznania się ze spotami reklamowymi, zrealizowanymi w Polsce i na świecie. Liczba miejsc ograniczona ? bilety, w cenie 5 zł, do nabycia w kasie kina Muza od 3 września. Można je rezerwować mailowo: muza@kinomuza.pl lub telefonicznie: 61 852 34 03. Rezerwacje należy zrealizować najpóźniej 30 min. przed seansem.

Organizatorem ogólnopolskiego Przeglądu Reklamy Społecznej jest Stowarzyszenie Rozwój w Biały Dzień, w organizację poznańskiej edycji włączyły się prężne organizacje pozarządowe: Wielkopolskie Forum Organizacji Osób Niepełnosprawnych oraz Centrum Innowacji Społecznej Sic!. Partnerem przedsięwzięcia jest Kino Muza w Poznaniu.

Po zakończeniu prezentacji spotów reklamy społecznej odbędzie się panel dyskusyjny pt: ?Social friendly ? reklama społeczna w różnych perspektywach? z udziałem przedstawicieli mediów, agencji reklamowych oraz organizacji pozarządowych.

Od 5 września kino Muza rozpocznie na nowo cykl Z DZIECKIEM W KINIE, a od 11 września PORANKI RODZINNE. Od października powrócą do programu także cykle Babska Muza i DKF Kamera.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...