Nieporządna Eliza Chojnacka”

w czwartek, 20 stycznia 2011, o godz. 19:00 w Meskalinie na Starym Rynku odbędzie się wieczór autorski powieści ?Nieporządna?? Elizy Chojnackiej. Autorka czerpie inspiracje z literatury Henry Millera, Anais Nin, Sandora Marai, Fiodora Dostojewskiego, D.H. Lawrenca, Fryderyka Nietzschego oraz Salvadora Dali.

Eliza Chojnacka urodziła się 8 sierpnia 1975 r. i po licznych życiowych perturbacjach w 2007 roku rozpoczęła pracę nad swoją pierwszą książką ?Nieporządna?? (wydana w roku 2010, kiedy autorka rozpoczęła pracę nad drugą książką). Poprzez prawdę, przeplata w ?Nieporządnej?? istotne dla czytelnika wątki. Kolejne kartki bezimiennego dziennika, stanowią niekończącą się opowieść. Opowieść o życiu. Życiu trudnym.Życiu miłosnym. Życiu erotycznym. Słowem życiu prawdziwym. W swojej książce Eliza Chojnacka stara się oddać to, co w jej sercu rodziło się od lat. Smak jej literatury pozostaje długo na ustach i w duszy czytelnika.

?Przez całe swoje życie starała się być sobą, nikogo nie naśladowała, nie była marną kopią innej osoby. Każdy gest, każde słowo było wpisane w jej życie. Życie pełne wewnętrznego niepokoju, lęku i skrytych marzeń. Wiedziała jednak, że wszystko co robi, zależy od niej. To ona nakreślała kontury swoich dni, to ona wytyczała granicę przyzwoitości. Poprzez swoją szczerość i bezpośredniość nie zjednywała sobie ludzi. Bulwersowała. Była to jednak jej naturalna cecha, którą wypisaną miała na twarzy. Jej wyraz zdradzał myśli, które kłębiły się w umyśle, szukając poprzez literaturę swego ujścia. Ich kształt był widoczny w kolejnych dniach jej życia. I choć słońce dogasało, ona czuła nadal jego promienie. I choć deszcz przestawał padać, ona nadal czuła jego delikatność. I choć akt miłości się kończył, ona nadal czuła pożądanie. Była PRAWDZIWA.?

Wieczór autorski współorganizowany jest przez portal www.erotyzmoczamikobiet.pl.

Miejsce:

Klubokawiarnia Meskalina: Stary Rynek 6 (przy Galerii Miejskiej Arsenał)

Czas:
20.01.2011, godzina 19:00.

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...