Moskiewski Cyrk na Lodzie

W środę, 19 stycznia, o godz. 19.00 w hali Arena odbędzie się niepowtarzalne widowisko – Moskiewski Cyrk na Lodzie.

MOSKIEWSKI CYRK NA LODZIE to synteza perfekcyjnych ewolucji cyrkowych w połączeniu z choreografią, akrobatyką, a także ?duża dawka humoru?. Łączy w sobie elementy rewii, cyrku i mistrzowskiej jazdy na łyżwach. Doskonała i oryginalna muzyka (m.in. rosyjski folk w rytmie rock-roll?a), choreografia -pełna indywidualnych popisów – zawierająca trudne elementy jazdy figurowej na lodzie oraz jako ciekawostka ? jazda na koturnowych łyżwach, co stanowi absolutne nowum i jednocześnie świadczy o wielkiej maestrii wykonawców. A wszystko to w pięknych, kolorowych, oryginalnych kostiumach, z wykorzystaniem efektów świetlnych, co tworzy niepowtarzalne widowisko.

Artyści to przede wszystkim mistrzowie jazdy figurowej na lodzie, a także absolwenci Moskiewskiej Szkoły Akrobacji Cyrkowej i Wyższych Szkół Baletowych. Żywe tempo, sportowe ewolucje, liczne gagi klownów sprawiają, że od samego początku publiczność zostaje wciągnięta w znakomitą zabawę i nic zatem dziwnego, że brawom i bisom zwykle nie ma końca… Moskiewski Cyrk na Lodzie wojażował m.in. po Kanadzie, Japonii, gościł w Emiratach Arabskich, znany jest również bardzo dobrze w Europie i na Wyspach Brytyjskich.

Bilety:
W cenie zależnej od miejsca: 35 zł, 50 zł, 70 zł, 110 zł i 130 zł.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...