„Ja jestem”

Poniedziałek 4.06, godz. 19.00
Projekcja filmu „Ja jestem” oraz spotkanie z twórcami

Projekcja odbędzie się w PCK „Dąbrówka” na os. Chrobrego 117 (PST Kurpińskiego)

O tym, jak cud eucharystyczny przemienia życie ludzi opowiadają w poruszającym filmie dokumentalnym pt. „Ja jestem” Maciej Bodasiński i Lech Dokowicz. Film jest owocem gigantycznej pracy producenckiej. Kręcony był w wielu miejscach świata i opowiada o cudownym darze Boga dla nas jakim jest Eucharystia.

Maciej Bodasiński ? reżyser oraz producent filmowy i telewizyjny, tata trzech synów, Realizator i producent filmów dokumentalnych z cyklu Raport specjalny Telewizji Polsat, (2003-2006); realizował oraz produkował liczne materiały filmowe i reportaże dla TVP1 oraz TVP2. Współtwórca głośnego obrazu „Egzorcyzmy Anneliese Michel”. Laureat Nagrody Grand Press (2004) oraz wyróżnienia Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, zdobywca nagród na Międzynarodowym Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie.
Lech Dokowicz
– producent oraz operator filmowy, tata pięciorga dzieci, pracował jako oświetleniowiec w Bawarskiej Operze i Teatrze Narodowym w Monachium. Współtworzyl grupę teatralną Anton ?Fingerle-Zentrum w Monachium. Od 1995 niezależny producent filmów dokumentalnych oraz operator kamer. Produkcje dla niemal wszystkich Niemieckich stacji telewizyjnych : ARD,ZDF, PRO 7,BR, SAT 1. Współtwórca głośnego obrazu „Egzorcyzmy Anneliese Michel”. Zdobywca nagród na Międzynarodowym Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie. Od kilku lat goszczący na wielu rekolekcjach i kongresach opowiada o swoim życiu i doświadczeniu nawrócenia.

Po pokazie filmu spotkanie i dyskusja z jego twórcami.
Organizatorzy: KIK, CafeMisja, Radio Emaus
Wstęp wolny

x

Zobasz także

Śniadanie Biznesowe Klubu Przedsiębiorczych Wielkopolan WALOR

Piątek 30.11.2012, w godz. 8.30 – 10.00Śniadanie Biznesowe Klubu Przedsiębiorczych Wielkopolan WALORTemat: Etos pracy organicznej ...