Koncert i licytacja

Wydarzenie Artystyczne dla Miasta Poznania jest organizowane przez fundację MEMENTO dr Macieja Frąckowiaka. Obok koncertu artystów śpiewaków oraz studentów Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej w Poznaniu pod dyrekcją Agnieszki Nagórki odbędzie się wernisaż wybitnych, poznańskich artystów plastyków.
Między innymi prof Jana Berdyszaka, prof. Marcina Berdyszaka, prof. Andrzeja Zdanowicza, prof Mirosława Pawłowskiego, prof. Andrzeja Leśnika, prof. Sławomira Kuszczaka i dr Jarosława Janasa. Po koncercie będzie można wylicytować wystawione dzieła. Fundacja Memento podjęła wyzwanie, jakim jest wsparcie w utworzeniu Kliniki Późnej Rehabilitacji oraz Oddziału Rehabilitacji Leczenia Uzależnień w oparciu o innowacyjny program terapii wzajemnej. W ramach działalności Oddziału Późnej Rehabilitacji planowane jest świadczenie usług medycznych mających na celu przywrócenie zdrowia i aktywności Pacjentów na zasadach kompleksowego leczenia zgodnie z uznanym na świecie Polskim Modelem Rehabilitacji wypracowanym przez profesora Degę. Zasadnicza działalność Oddziału Późnej Rehabilitacji docelowo opierać się będzie na świadczeniach refundowanych w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, co pozwoli na zapewnienie szerokiego dostępu do kompleksowej rehabilitacji.
     Ilość miejsc ograniczona i wejście na zaproszenie po poprzednim potwierdzeniu obecności na: kontakt@fundacjamemento.pl.
     Wydarzenie Artystyczne dla Miasta Poznania KONCERT Piątek 6 kwietnia 2018 g. 18.00 Bazar Poznański al. Marcinkowskiego 10 Poznań Więcej informacji na: Bazar Poznański
Data: 27.03.2018, godzina: 16:16:00.