„W poszukiwaniu siebie”

 W czwartek 9 listopada można wybrać się na 50. jubileuszowy wernisaż wystawy, organizowany pod patronatem V.A. Gallery Poland, którego autorem jest Szymon Hołubowski malarz, przedstawiciela młodego pokolenia polskich twórców. Nistrz modelowania emocji portretem.
Artysta w swej twórczości zaprasza do odkrywania uczuć skrzętnie skrywane w odmętach ludzkiej duszy. Hołdując kobiecemu pięknu, przyznaje że to właśnie One są głównym obiektem jego obrazów i sensem jego życia i pracy!
  

   "Malarstwo jest w tej chwili moim tlenem, nie wyobrażam sobie przestać… Jest dla mnie wolnością, gdy zaczynam prace nad nowym obrazem często jestem w innym świecie, staram się przekazać w tym wszystkim swobodę i spełnienie….. Najbardziej lubię to, że kolorem można wyrazić człowieka, jego zachowanie czy osobowość, emocje w danym momencie. Najczęściej obiektem moich obrazów są kobiety, są moim życiem, inspiracją. Swoje doświadczenie z malowaniem zawdzięczam twórczości malarza Andrew Salgado. Jego portrety zawsze wywoływały we mnie chęć rozpoczęcia przygody, poznania czegoś nowego, tworzenia. Na koncie wystawy w Polsce, w planach zagranica. Moje obrazy wiszą w kolekcjach prywatnych na terenie Europy, codziennie próbuje to zmienić na „świata”.  Wystawa odbywa się w ramach salonu kulturalnego „Mariaż sztuki z biznesem”.
       50 wernisaż V.A. Gallery     uświetni koncert na nastrojowe skrzypce w przekazie ELECTRIC VIOLINS SHOW.  Zagra zespół "2Be" w składzie Alicja Chrząszcz i Basia Szelągiewicz. Dziewczyny zagrają specjalnie dla WAS w sali Muliroom firmy Metalmex w Wysogotowie. Alicja i Basia ukończyły Akademię Muzyczną w klasie skrzypiec. Podróżują, koncertują, grają od lat przy wielkich zespołach i znanych orkiestrach. Nasze “Gwiazdy Skrzypiec z 2Be” zagrały m.in. na Zimowej Uniwersjadzie 2009 w Harbinie w Chinach, otwierały Sopot Hit Festival 2009, brały udział w wielu nagraniach programów telewizyjnych, jak Dzień dobry TVN, Miss Polonia, oraz imprezach sportowych, takich jak Poznań Porsche Open 2009, Mistrzostwa Europy Kobiet w Piłce Siatkowej 2009, podczas UEFA EURO 2012 w Warszawie, i wielu, wielu innych. Duet skrzypcowy 2be promuje nowy trend na scenie muzycznej w Polsce - glam, posh, show & biz violin music. Dzięki współpracy z poratlem poKulture.pl zgodziły się na kameralny występ w Metalmexie.
Wernisaż 9. Listopada 2017, godzina 18.00, Sala Multiroom, Metalmex, ul. Wierzbowa 162, Poznań Wysogotowo
Kurator wystawy: Violetta Kowalczyk
Data: 01.11.2017, godzina: 09:39:00.