Zapisy na festiwal Frazy 2017

Znamy już daty tegorocznych Fraz. Festiwal słowa w piosence Frazy odbędzie się między 3 a 7 listopada w Poznaniu, a jego program koncentrować się będzie wokół zagadnienia pamięci. Jednym z najważniejszych punktów festiwalu jest Konkurs piosenki autorskiej o nagrodę im. Jacka Kaczmarskiego, promujący młodych autorów piosenki z tekstem.
Ogłaszamy jego kolejną edycję: na zgłoszenia (nagrania 3 piosenek, teksty oraz formularz zgłoszeniowy) czekamy do 1.10, do 16.10 ogłosimy listę finalistów, a sam konkurs odbędzie się 4.11. Mamy nadzieję, że informacja o konkursie, za Państwa pośrednictwem, trafi do autorów i zespołów, którzy chcą zaprezentować swoją twórczość, zmierzyć się z opinią publiczności i jury. Główna nagroda w konkursie to 10 tysięcy złotych.
    Szczegóły i regulamin na stronie http://festiwalfrazy.pl/konkurs Z przyjemnością śledzimy rozwój artystyczny naszych laureatów. Laureatka pierwszego konkursu Zuzanna Moczek nagrywa kolejne piosenki, natomiast wyróżniona w ubiegłorocznej edycji Mery Spolsky podpisała właśnie kontrakt z wytwórnią KAYAX, a jej pierwszy singiel to- prezentowana na Frazowym konkursie -piosenka „Miło było pana poznać”.
      Mamy nadzieję, że na tegorocznym festiwalu również nie zabraknie oryginalnych i twórczych osobowości, dla których udział we Frazach będzie ważnym i inspirującym doświadczeniem.
Data: 12.09.2017, godzina: 11:16:16.