Kino nad miastem w Avenidzie Poznań

Przyjemne piątkowe wieczory to idealny czas na relaks w doborowym towarzystwie gwiazd – zarówno tych podniebnych, jak i wielkiego ekranu. Już od 7 lipca Centrum Handlowe Avenida Poznań zaprasza na „Kino nad miastem”, w ramach którego w każdy piątek lipca będzie można zobaczyć produkcje filmowe pod gołym niebem. A to wszystko na dachu Galerii!

Kto nie lubi zrelaksować się w wygodnym fotelu i wciągnąć w fabułę ciekawego filmu, zwłaszcza po całym tygodniu? W okresie wakacyjnym idealną alternatywą dla seansów w kinie są te pod gołym niebem. Moda na kina plenerowe pojawiła się już ponad 10 lat temu i stała się częścią tradycji kulturowej.

Seanse pod chmurką wpisują się w letni krajobraz coraz większej ilości miast w Polsce. Dlatego już od 7 lipca w każdy piątek o godzinie 21:30 na dachu Centrum Handlowego Avenida zostanie wyświetlony film, którzy widzowie oglądną siedząc na wygodnych leżakach.

W repertuarze znajdzie się dotykający problemów małżeńskich par w średnim wieku film „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”, trzymający w napięciu thriller sensacyjny „Snowden” ukazujący historię byłego pracownika CIA i NSA, „Osobliwy dom pani Peregrine” na podstawie powieści Ransoma Riggsa oraz „Julieta” w reżyserii mistrza postmodernistycznego kina hiszpańskiego Pedro Almodóvara.

Seanse w ramach „Kina nad miastem” będą wyświetlane w każdy piątek lipca (tj. 7.07, 14.07, 21.07 i 28.07) na dachu Centrum Handlowego Avenida (na parkingu E) o godzinie 21:30. Wstęp do kina plenerowego jest bezpłatny.


Data: 04.07.2017, godzina: 13:49:31.