XII Festiwal Kultury Hiszpańskojęzycznej

Jeszcze do 22 listopada królować będą warsztaty, degustacje, prezentacje, taniec, spotkania z podróżnikami, koncerty w ramach VIII Międzynarodowego Festiwalu Flamenco „DUENDE” a także kino hiszpańskie w kinie Muza.
   Podczas festiwalu GOŚĆ SPECJALNY: Juli Carbó Mulet - członek i promotor Katalońskiego Stowarzyszenia „Cooperació 4 Barres 4 Regions”, który poprowadzi spotkanie „Los Polacos” Kontakt Español jest pomysłodawcą i organizatorem tego wielkiego święta kultury hiszpańskojęzycznej w Poznaniu, które odbywa się 2 razy w roku - w listopadzie i w marcu.
    Z pomocą wielu Przyjaciół Festiwalu organizujemy dla słuchaczy KONTAKT CJO oraz dla mieszkańców Poznania cykl wydarzeń kulturowych. Wstęp na wiele imprez jest bezpłatny lub za symboliczną opłatą. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych kulturą hiszpańskojęzyczną, zarówno tych mówiących już dobrze po hiszpańsku, jak i tych, którzy niedawno zaczęli lub dopiero planują rozpocząć naukę tego języka Dla pasjonatów nauki języka hiszpańskiego, tańca, kuchni hiszpańskiej również przygotowaliśmy specjalne atrakcje. Szczegółowy program znajdziecie na www.kontaktespanol.pl oraz www.quepasa.pl. Zgodnie z tradycją na imprezach festiwalowych będziemy losować liczne nagrody. Klubem festiwalowym będzie Strefa Kultywator na ul. Zielonej 8, gdzie podczas Festiwalu na hasło: ¿Qué pasa? będą czekać na Was zniżki na niektóre produkty.
Data: 19.11.2013, godzina: 10:27:06. Autor: Kazimierz Brzezicki