Przed koncertem Yoko Ono

Punktualnie o godzinie 10.00 w środę 17 lipca rozpoczęły się zapisy na Kino Łóżkowe w ramach festiwalu Transatlantyk, który będzie się odbywać od 2 do 9 sierpnia w Poznaniu. Chcesz oglądać film leżąc w łóżku na placu Wolności? Zapisz się!
    Tegoroczny Festiwal Filmu i Muzyki Transatlantyk odbywać się będzie w naszym mieście w dniach 2- 9 sierpnia. Twórcy festiwalu już w marcu ujawnili, że nagrodę Glocal Hero Award w 2013 roku otrzyma Yoko Ono - legenda awangardy. Wyróżniono ją za „działania na rzecz światowego pokoju i jej zaangażowania w sprawy społeczne”. Koncert Yoko Ono w Poznaniu zaplanowano na 7 sierpnia. Wśród wielu atrakcji festiwalu tą cieszącą się największą popularnością ma szansę stać się ponowie „kino łóżkowe”.
    W ubiegłym roku na placu przy Concordia Design ustawiono 50 łóżek wyposażonych w ekrany. Łącznie filmy jednorazowo mogło tu oglądać 100 osób. Chętnych nie brakowało! W tym roku kino łóżkowe zawita do Poznania w większym wymiarze. 60 łóżek 4 You by VOX stanie w samym sercu Poznania, na Placu Wolności. Od 3 do 7 sierpnia filmy wyświetlane będą dwa razy dziennie - informują organizatorzy. W seansach na łóżkach będzie można zobaczyć sześć filmów. Filmy wyświetlane będą o 20.30 i około północy. Zadbano o zabezpieczenie przed deszczem, ale kinomaniacy powinni przynieść ze sobą koce i ewentualne poduszki na wypadek chłodnych wieczorów.
Data: 21.07.2013, godzina: 13:05:02.