„Ja jestem”

Już dziś (04.06) odbędzie się projekcja filmu „Ja jestem” w PCK „Dąbrówka” na os. Chrobrego 117 (PST Kurpińskiego).


O tym, jak cud eucharystyczny przemienia życie ludzi opowiadają w poruszającym filmie dokumentalnym pt. "Ja jestem" Maciej Bodasiński i Lech Dokowicz.

Film jest owocem gigantycznej pracy producenckiej. Kręcony był w wielu miejscach świata i opowiada o cudownym darze Boga dla nas, jakim jest Eucharystia. Tytuł brzmi "JA JESTEM", bo to w Najświętszym Sakramencie Jezus Chrystus jest namacalnie obecny cały czas wśród nas.

Maciej Bodasiński
 – reżyser oraz producent filmowy i telewizyjny, tata trzech synów, Realizator i producent filmów dokumentalnych z cyklu Raport specjalny Telewizji Polsat, (2003-2006); realizował oraz produkował liczne materiały filmowe i reportaże dla TVP1 oraz TVP2. Współtwórca głośnego obrazu "Egzorcyzmy Anneliese Michel". Laureat Nagrody Grand Press (2004) oraz wyróżnienia Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, zdobywca nagród na Międzynarodowym Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie.

Lech Dokowicz
 - producent oraz operator filmowy, tata pięciorga dzieci, pracował jako oświetleniowiec w Bawarskiej Operze i  Teatrze Narodowym w Monachium. Współtworzyl grupę teatralną Anton –Fingerle-Zentrum w Monachium. Od 1995 niezależny producent filmów dokumentalnych oraz operator kamer. Produkcje dla niemal wszystkich Niemieckich stacji telewizyjnych : ARD,ZDF, PRO 7,BR, SAT 1. Współtwórca głośnego obrazu "Egzorcyzmy Anneliese Michel". Zdobywca nagród na Międzynarodowym Festiwalu Filmów i Multimediów w Niepokalanowie. Od kilku lat goszczący na wielu rekolekcjach i kongresach opowiada o swoim życiu i doświadczeniu nawrócenia po tym, jak spotkał się z realnym działaniem szatana w kontakcie z muzyką Techno w Niemczech.

Po pokazie filmu spotkanie i dyskusja z jego twórcami.
Organizatorzy: KIK, Cafe Misja CK Fara, Radio Emaus
Wstęp wolny

Data: 04.06.2012, godzina: 10:22:07.