Farny kabaret Czesuaf

W środę, 23 marca 2011 o godz. 20.00 w Piwnicy Farnej Pod Blaszanym Kurem przy pl. Kolegiackim 14/15 wystąpi poznański kabaret Czesuaf ze swoim programem pt. ?Stereo-Typy?. Tworzy go trzech mężczyzn łączących młodzieńczą, wręcz ułańską fantazję z niemałym doświadczeniem scenicznym zdobywanym od kilku lat podczas występów w całej Polsce.

Kabaret Czesuaf umiejętnie łączy humor społeczno-obyczajowy ze sporą dawką absurdu. Ta mieszanka jest znakomicie przyjmowana przez widownię zarówno w małych, kameralnych salach, jak i podczas imprez firmowych oraz widowisk plenerowych.
Potwierdzeniem wysokiego poziomu reprezentowanego przez Kabaret Czesuaf są liczne nagrody zdobywane na najważniejszych polskich przeglądach kabaretowych, m.in. II Nagrody na przeglądach PAKA 2007 i 2009.
?Stereo-Typy? to ich najnowszy program. Jak sama nazwa wskazuje, program ten opowiada o stereotypach i uprzedzeniach, czyli o uproszczonym postrzeganiu rzeczywistości. Jest to ponad godzina skeczy i piosenek, które ? jak zawsze w przypadku Czesuafa ? opierają się na często nietypowych, zaskakujących pomysłach i niebanalnych, odważnych tekstach. Niektóre skecze z programu ?Stereo-Typy? były prezentowane na szklanym ekranie podczas Mazurskiej Nocy Kabaretowej oraz Festiwalu Kabaretu w Koszalinie.

Bilety:
15, 20 zł.

x

Zobasz także

Jak napisać kryminał

Kolejne spotkanie w Herbaciarni Bibliotece Raczyńskich 7 stycznia we wtorek o godz. 17. Herbaciarnia Biblioteki ...