Arka w teatrze

Spektakl ?Arka, czyli dwoje na kanapie? będzie wystawiany w marcu 2012 wielokrotnie (10, 16, 18, 23, 24 i 31), zawsze o różnych godzinach przez nowy teatr poznański o bardzo swojskiej nazwie ? ?Mój Teatr?, który znajduje się przy ul. Gorczyczewskiego 2/1A w Poznaniu (tel. 668 85 64 44). Jest to spektakl, którym we wrześniu zeszłego roku teatr ten oznajmił poznaniakom swoje istnienie.

Założycielem i dyrektorem artystycznym jest Marek Zgaiński, który w ostatnich latach był felietonistą Radia Merkury, twórcą scenariuszy i muzyki do słuchowisk radiowych. W repertuarze teatru mają się znaleźć przede wszystkim współczesne scenariusze, z pozoru lekkie w odbiorze, jednak skłaniające widza do przemyśleń. Współpracę zadeklarowali profesjonalni aktorzy i reżyserzy ujęci jego ideą i możliwością realizowania swoich pasji.

?Arka, czyli dwoje na kanapie? ? informacje:
Autor, reżyser, autor muzyki i scenograf: Marek Zgaiński,
Występują: Katarzyna Terlecka i Wiesław Krupa znani z Teatru Polskiego i Teatru Muzycznego w Poznaniu.

?Arka, czyli dwoje na kanapie? ? historia:
Możliwe, że pamiętamy ? mamy parę dorosłych, wykształconych ludzi, mieszkających wspólnie, lecz bezdzietnych. Jeśli nie mają dzieci, to powinni raczej mieć zwierzęta ? im więcej tym lepiej? Jest to chyba próba odpowiedzi pytanie ile zwierząt zmieści się w standardowym M4, i o to, czy będzie ich tyle ile było na arce Noego. O spektaklu tak pisze Marek Zgaiński: niestety nie mogę opowiedzieć o czym jest sztuka, bo przyznam, że sam do końca nie wiem.

Bilety:
25 zł w teatrze przed spektaklem, rezerwacja: biuro@mojteatr.pl, lub telefoniczna.

x

Zobasz także

Prahistoryczna Macedonia w Archeologicznym

Eksponaty obrazujące codzienne życie w prahistorycznej Macedonii ? pochodzące ze zbiorów Muzeum Archeologicznego w Salonikach ...