5 x taniec

Potężna dawka inspiracji w wykonaniu Polskiego Teatru Tańca Zespół Ewy Wycichowskiej wystąpi w marcu pięciokrotnie przed poznańską publicznością. 3 marca o godz. 20.00 PTT pokaże w CK Zamek przedstawienie ?Minus 2?. Dzień później na tej samej scenie zostaną zaprezentowane tytuły: ?Efekt halo? i ?Volta?. Kolejne spektakle PTT będzie można zobaczyć w MP2 na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 26 i 27 marca.Z tej okazji zespół przygotował specjalne zniżki dla widzów wybierających się na więcej niż jedno przedstawienie PTT w marcu. Bilety na drugi i kolejny spektakl można nabywać w impresariacie PTT w cenach 10 zł (bilet ulgowy) i 20 zł (bilet normalny). Zaplanowany na 3 marca spektakl ?Minus 2? jest jedyną w Polsce realizacją w choreografii legendarnego artysty ? Ohada Naharina, założyciela Batsheva Dance Company.
Prezentacja spektaklu ?Minus 2? w CK Zamek będzie częścią projektu ?Zapraszamy na scenę?, realizowanego we współpracy z Instytutem Muzyki i Tańca w ramach programu Scena dla tańca 2015. Dzień po pokazie spektaklu Ohada Naharina (4.03.15) w tej samej przestrzeni zostaną pokazane 2 produkcje solistów PTT ? ?Efekt halo? w choreografii Daniela Stryjeckiego oraz ?Volta? w choreografii Andrzeja Adamczaka.
Przedstawienia poprzedzą prezentacje pracy uczestników zajęć tanecznych prowadzonych przez byłą tancerkę Polskiego Teatru Tańca ? Ewę Sobiak. Pokazy odbędą się przed budynkiem CK Zamek o godz. 19.00 i 19.30. Po spektaklu ?Volta? widzowie będą mogli dokonać tytułowego ?skoku? po kolejne bilety na prezentacje PTT. Wśród publiczności środowych przedstawień zostanie rozlosowanych 21 darmowych wejściówek na marcowe przedstawienia w MP2 oraz na kolejną prezentację tytułu ?Minus 2?. Bilety zniżkowe, objęte promocją ?5 x taniec? można nabywać w impresariacie PTT (ul. Kozia 4). Bilety na spektakle w CK Zamek można nabywać także w kasie CK Zamek oraz na stronie http://bilety.ptt-poznan.pl/. Harmonogram prezentacji: 3.03, godz. 20.00 – ?Minus 2? – CK Zamek 4.03, godz. 20.00 – ?Efekt halo?, ?Volta? – CK Zamek 26.03, godz. 10.30 – ?Sumo? – MP2 (prezentacja dla dzieci) 26.03, godz. 20.00 – ?Need Me?, ?Open Field? – MP2 27.03, godz. 20.00 – ?Sanatorium? – MP2

x

Zobasz także

Wszystko wiąże się z kobietą…

O doznaniach towarzyszących tworzeniu oraz co można wyssać z mlekiem matki rozmawiamy z rzeźbiarzem Antonim ...